Fio banka - Nad e-maily diváků

Dotazy diváků

Nevíte si rady s nějakou zapeklitou finanční otázkou? Klikněte na tlačítko VLOŽIT DOTAZ a v cuku letu dostanete odpověď od na slovo vzatých expertů té naší české Fio banky.
Takže piště, Jakub s Vlastou neopouští odpovídací stanoviště!

26 únor
2016

Dotaz 8. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 8. týdne získává 1 000 Kč

„Tak jsem chytl rymu i ja, proto se chci zeptat, muzu si prijit zaridit ucet kdyz jeste smrkam a jak dlouho budu cekat? “

Vaclav S.
Václave, vy máte rýmičku?
Máte můj obdiv, že zvládnete při této smrtelné nemoci psát. Vím, o čem mluvím, nedávno jsem to sám zažil a měl jsem na kohánku. Takže jestli dokážete chodit, vemte si šálku, termosku s čajem, kulíška a klidně vyrazte k nám na pobočku. Nebo řekněte paní Müllerové a ta vás tam odveze. A ještě si můžete zakřičet „Na Fio banku! Založení bude trvat jenom pár minut.
Anebo víte co? Zůstaňte doma, pěkně v teple, s puštěnou televizí a pořadem Sama doma a založte si účet online. Sice to nebude během pár minut, ale pár dní, ale zase nemusíte vůbec nikam chodit. Vybrat si můžete z několika možností, třeba úplně elektronicky bez nutnosti vstát z postele nebo variantu, kdy vám kurýr přiveze smlouvu k podpisu. Aspoň se projdete ke vchodu a zpátky, že jo?! A třeba vás tím vykurýruje. Jak na to, najdete tady.

Tak ať jste brzy fit a je vám lip. A já si jdu honem vymačkat řepu, kedlubnu, pažitku a ředkev.
Jakub
Dotaz
20 únor
2016

Dotaz 7. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 7. týdne získává 1 000 Kč

„Kolik budu teda platit za účet, když je zadarmo????

Stanislav B.
Milý Stanislave.

Když si založíte náš účet, nezaplatíte nic. Když ho budete mít založený, tak také nic. Když pošlete jakoukoliv platbu v korunách v rámci té naší české, moravské a slezské kotliny, tak taky nic. Když vyšlete platbu v eurech na Slovensko, tak… taky nic! Když vám přijde tuzemská platba v korunách nebo v eurech ze Slovenska, tak nezaplatíte taktéž ani korunu, ani haléř, prostě nic. Když si k účtu zažádáte o platební kartu, tak vás to nebude stát nic. Když budete chtít vybrat měsíčně desetkrát z našich 160 bankomatů, tak také nic. Když si budete chtít vložit nebo vybrat hotovost na našich 77 pobočkách tak… tramtadadááá…nic! A ještě navrch máte možnost díky používání platební karty získat až pět výběrů z cizích bankomatů v ČR zdarma, takže nezaplatíte také nic. Fíííjoo!
A jestli nevěříte, hoďte ty údaje do našeho stroje na počítání bankovních poplatků a uvidíte.

Takže věřím, že se vám to vyplatí, a já dneska držím půst, takže nebudu obědvat nic.
Jakub
Dotaz
8 únor
2016

Dotaz 6. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 6. týdne získává 1 000 Kč

„Scu se domáknout teho vašeho huňatýho fišála. Mám zálusk na ten váš fachčící bank. Scu si půjčít lováče na podnikání. Jaké fígl to má vod teho vašeho óřadu?? Jaké glét scete?? “

Vlastimil K.
Tož Vlastíku, situace se má tak:
umíme jak henten účet pro váš arbeit, co je gratis, tak aj vám umíme nějaký ten prašul zapůjčit. Stačí zvednout sicnu a stavit se u nás. Vezměte s sebou papíry od vás i od hentoho fachčení, jak je popsáno tady, a my dovalíme účet. A vy dodáte unterschrift. No pak si jako muži pohovoříme o tom, co máte za lubem, a něco vymyslíme. Však teho nejni málo, co v tom našem kšeftě umíme. Vhrněte pohled sem a prokómejte to.
A já jdu kópit štricnu.
Jakub
Dotaz
4 únor
2016

Dotaz 5. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 5. týdne získává 1 000 Kč

„Ahoj Jakube,
chtěl bych znát názor tvé kozičky Vlastičky na to, kdybych ji příští týden obarvil růžovou, popřípadě firemní modrou barvou. Děkuji za odpověď :-)“

Pavel K.
Nazdar Pavle!

Máte to ale kliku. Vlasta už druhým dnem natírá plot kolem svého chlívku a zrovinka na modro. Jak jinak, že? A sem tam nějakou plaňku namaluje zelenou barvou, aby to bylo veselé. Je to hotová umělkyně. A vždycky, když se přijde najíst či napít, je krásně modrozelená. Jako ta naše česká Fio banka. Takže myslím, že váš návrh ocení (ale pozor na jiné návrhy, na ty je holka háklivá). Ale s růžovou na ní nechoďte, není to fiflenka.

Tak se mějte a už míchejte barvu.
Jakub
Dotaz
29 leden
2016

Dotaz 4. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 4. týdne získává 1 000 Kč

„Dobrý den,mám dotaz když bych ráda přešla z KB k Vám musím u to u nich nahlásit a nebo stačí zajít k Fio na pobočku a oni vše zařídí i převody trvalých příkazů?
A ještě jeden máte u Vás i dětská konta kam bychom mohli ukládat dětem peníze?
Děkuji.“

Petra S.
Grandiózní předvíkendové odpoledne naplněné vůní skořice a heřmánku.

Vlasta uvařila báječný relaxační thé a já ve svém křesle pročítám jemnou lyrickou poezii na téma radostný a bezbolestný přechod z jedné banky do druhé. A podle těch křehkých řádků, které jsou plné něhy, se dočítám, že stačí přijít k nám na pobočku a všechno vyřídíme za vás. Vemte si s sebou občanku nebo pas a číslo svého současného účtu a my vám zdarma založíme Fio osobní účet, převedeme všechny trvalé příkazy a inkasa, a když budete chtít, zrušíme i váš starý účet. Takže vy už nikam chodit nemusíte. Prostě klidný, něžný a velmi lyrický přechod. Co říkáte?

A účty pro dětičky taky umíme. Jak se to narodí, už to u nás můžeme mít účet. Stejný, jako budete mít vy. Zdarma. Akorát jsou na něm ze zákona jistá omezení s nakládáním hotovosti. A až bude dětičkám osm, můžou dostat i platební kartu. A v osmnácti tradááááá, účet přejde plně pod jejich správu a pořád se bude jmenovat stejně (Fio osobní účet) a pořád bude zdarma. Není to fantazie?
Tak zaskočte k nám na pobočku (máme jich 77 po celé té naší české, moravské a slezské zemi) a vezměte i dítě a jeho rodný list s sebou.

Úchvatný víkend a já jdu vyzkoušet japonský čajový obřad.
Jakub
Dotaz
19 leden
2016

Dotaz 3. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 3. týdne získává 1 000 Kč

„Zdravím.
Neplánuje Fio banka spolupracovat na rozvoji bankomatové sítě s jinou? Ve dvou se to lépe táhne a ten hubený bankéř, který v reklamách nechává na své nenasytné kolegy padat obří zelené kostky, se na ihned.cz zmínil, že plánuje tento rok více bankomatů a vzhledem k tomu, že si do práce občas vezme mývala, tak si myslím, že by ho při jednání mohla Vlastička hostit svým vyhlášeným čajem. ;-)“

Karel P.
Krásné promrzlé dopoledne, Karle.

Zrovna jsme s Vlastou v obchodě pleteným zbožím a vybíráme pro nás oba vhodného kulíška. Hlavně aby byl hřejivý, slušivý, barevný a laciný. Budeme veselá pletená dvojka, to se nám to potom potáhne tím naším promrzlým městem. A věříme, že vy si náš tah nenecháte ujít, protože my pro vás plánujeme taky pár nových bankomatů. Takže si kromě krásných kulichů budete moct vybrat i nějaký ten peníz na dalších místech. Například v Ostravě, Brně, Domažlicích, Šternberku a v dalších lokalitách a oblastech té naší krásné země. Takže letos přesáhneme 160 bankomatů. No není to žůžo? S Vlastou razíme heslo – krůček po krůčku, výběry máš na růžku. Tak sledujte své nároží, třeba tam taky něco časem instalujeme. O spojení s jinými živočišnými druhy s Vlastou neuvažujeme, i když proti mývalům nic nemáme.

Hlavně dejte pozor na omrzliny a my jdeme s Vlastičkou bruslit.
Jakub & Vlasta
Dotaz
14 leden
2016

Dotaz 2. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 2. týdne získává 1 000 Kč

„Dobrý den,mám doma plné prasátko mincí,mohu si je odnést do fio?“

Petra K.
Petro, a já mám doma kozu. To bychom si mohli založit takovou minizoo, co říkáte?

Ne vážně, samozřejmě. Jak jinak. K nám si můžete odnést prakticky cokoliv. Mince, bankovky, korunky, eura i doláče. A když přidáte koláče, bude to fantazie.
A funguje to tak, že při vkladu max. 100 kusů mincí od jedné nominální hodnoty je vklad či výměna mincí za bankovky úplně zdarma. Je ale třeba dbát na to, aby byly mince správně roztříděné dle jednotlivých nominálních hodnot – tedy korunky ke korunkám, dvoukorunky ke dvoukorunkám a tak dále. Pak to vyřídíme šupem.

Takže se těšíme na vás i to vaše prasátko.

Jakub
Dotaz
6 leden
2016

Dotaz 1. týdne získává 1 000 Kč
Dotaz 1. týdne získává 1 000 Kč

„Dobrý den Jakube,

rád bych se optal, zda plánujete platební karty s vlastním motivem, rád bych si tam dal vlastní lázeňskou fotku. Také mě zajímá vydávání karet k USD účtům.

Děkuji za odpověď a přeji mnoho příjemných procedur v letošním roce.“

Adam P.
Zdravím z masáže lávovými kameny.

Záda mám jeden šutr, ale v hlavě jako vymeteno. Doporučuju to zkusit. A co je nejlepší, berou tu karty, takže za proceduru zaplatím svou modrou Fio kartou. Uvažoval jsem o platební kartě s fotkou Vlasty, ale nakonec do toho nejdu. Jí by se totiž nelíbilo pořád strkat hlavu do bankomatu. Copak je pštros? Takže nosím její obrázek v peněžence i v srdíčku a vám doporučuji udělat to samé se svou lázeňskou fotkou. A ani jiné motivy na platební karty nechystám.

A jestli máte trochu těch dolarů, doláčů či babek, tak si je u nás můžete uložit. Účty na to máme. A zdarma. Ale kartu ne a zatím nebude. Tak snad vás potěšíme příště, protože vy nám klidně zase piště.

Jakub
Dotaz
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Rozumím Další informace